Šaltkalvis (-ė) Radviliškyje


darbo skelbimas
„Lietuvos geležinkelių“ grupė

AB „Lietuvos geležinkeliai“ (LG) yra didžiausia Baltijos šalyse geležinkelių grupė, savo veiklą vystanti trimis pagrindinėmis kryptimis: krovinių ir keleivių vežimas geležinkeliais, viešosios geležinkelių infrastruktūros valdymas, priežiūra ir plėtra.

LG grupė yra vienas svarbiausių darbdavių šalyje – įmonėse dirba apie 10 tūkst. darbuotojų. „Lietuvos geležinkeliai“ lyderiauja Baltijos šalyse pagal pervežtų krovinių kiekį. Europoje pagal šį rodiklį bendrovė užima septintąją vietą.

UAB Vilniaus lokomotyvų remonto depas – dukterinė AB „Lietuvos geležinkeliai“ įmonė, pirmoji Baltijos regione, teikianti sudėtingas lokomotyvų, kelio mašinų gamybos ir riedmenų remonto ir modernizavimo paslaugas. Tai vienintelė tokio profilio įmonė Lietuvoje ir viena moderniausių įmonių Baltijos šalyse.

https://www.youtube.com/watch?v=V6v1GfIdoxg&t=90s


Miestas
Radviliškis

Darbo pobūdis
- Pagal technologinius procesus ir remonto instrukcijas kokybiškai ir laiku atlikti riedmenų bei jų mazgų priežiūrą ir remontą
- Atlikti riedmenų mazgų ir mechanizmų ardymo, remonto ir surinkimo darbus bei surinktų mazgų ir mechanizmų sureguliavimą ir išbandymą

Siūlome
- Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems
- Darbą draugiškame ir geranoriškame kolektyve
- Galimybę nemokamai keliauti bendrovės traukiniais visoje Lietuvoje
- Papildomą savanoriškąjį sveikatos draudimą
- Mėnesinį darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 1075 EUR (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų)

Reikalavimai
- Profesinis išsilavinimas technikos mokslų srityje ar vidurinis išsilavinimas su technikos mokslo kvalifikacija
- Iniciatyvumas, kruopštumas
- Orientacija į rezultatą
- Gebėjimas ir noras dirbti komandoje

Galioja nuo
2020-03-25

Galioja iki
2020-04-03

Kontaktai
Darbo skelbimo kontaktai
<< Atgal į darbo skelbimus

© 2012 - 2016. Skelbimai

Sveikinimai | Darbo skelbimai | CVbankas