Praktikantas (-ė) Finansų departamente

darbo skelbimas
Lietuvos Energijos įmonių grupė

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.

#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“. Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.
www.eso.lt

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• Analizuosi duomenis, finansinių rezultatų nuokrypius, atlikinėsi kitas analitines užduotis;
• Rinksi ir sisteminsi finansinės apskaitos informaciją;
• Teiksi pagalbą komandos nariams vertinant veiklos efektyvumo bei kitus projektus;
• Išbandysi darbą su įvairiomis informacinėmis sistemomis;
• Teiksi pasiūlymus ir juos įgyvendinsi;
• Bendradarbiausi su kitais bendrovės padaliniais.

Siūlome
• Atliksi praktiką didžiausioje Lietuvoje energetikos įmonių grupėje;
• Susipažinsi su LEAN principais ir įrankiais, kuriuos taikome savo veikloje ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus;
• Galėsi semtis žinių ir mokytis iš tikrų profesionalų;
• Turėsi galimybę gauti geras, darbo rinkoje vertinamas, rekomendacijas

Reikalavimai
• Esi paskutinių kursų finansų ar ekonomikos mokslų srities studentas (-ė);
• Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office įgūdžiai);
• Turi puikius lietuvių kalbos įgūdžius (žodžiu ir raštu);
• Esi entuziastingas, norintis įgyvendinti ir skatinti pokyčius;
• Turi analitinį mąstymą, esi atidus, kruopštus ir mėgsti gilintis į detales;
• Nori įgyti darbo patirties ir drąsiai prisiimi atsakomybę.

Galioja nuo
2018-03-13

Galioja iki
2018-03-31