Nauja darbo patirtis gamybos operatoriaus (-ės) pozicijoje!

darbo skelbimas
UAB "HEADEX"

UAB "Headex"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. +370 5 2734911.

Miestas
Klaipėda, Gargždai

Darbo pobūdis
- produkcijos gamybos linijos priežiūra;
- pagamintos produkcijos pakavimas / rūšiavimas;
- produkcijos krova ir jos paletavimas.

Siūlome
- slenkantį darbo grafiką;
- apmokymus darbo vietoje;
- pigų nuvežimą ir parvežimą iš darbo;
- maitinimą darbo vietoje už savikainą;
- modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką;
- karjeros galimybes.

Reikalavimai
- esate punktualus ir atsakingas darbuotojas;
- mėgstate dirbti komandoje;
- turite greitą orientaciją;
- nebijote naujovių ir esate pasiryžęs siekti geriausio rezultato.

Galioja nuo
2018-01-12

Galioja iki
2018-02-11