Klientų aptarnavimo vadybininkas (santechnika)


darbo skelbimas
UAB „IRIS“

UAB IRIS savo veiklą pradėjo 1991 metais ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, užsitarnaudama interjero apdailos ir statybinių medžiagų rinkoje patikimo ir atsakingo partnerio reputaciją. Šiandien IRIS yra vienas didžiausių prekybos centrų, o IRIS prekybos salonai įsikūrę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (apie 10000m2 prekybinio ploto).


Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Atsinaujinusiam UAB "Iris" salonui Kaune, Savanorių 288, reikalingas santechnikos prekių pardavimo specialistas. Mes parduodame įvairaus lygio (nuo ekonominio iki prabangaus) interjero apdailos medžiagas ir santechniką. Klientų aptarnavimo vadybininkai konsultuoja klientus apie visas eksponuojamas prekes, tačiau kiekvienas yra kažkurios siauresnės prekių grupės asas. Dabar mums trūksta santechnikos prekes išmanančio darbuotojo. Arba tokio, kuris kažkiek išmano, bet yra pasiruošęs tapti santechnikos srities profesionalu. Prekybos salonas kasdien dirba nuo 8 iki 19 val. ir šeštadieniais nuo 10 iki 15 val., todėl taikome suminę darbo laiko apskaitą ir perdirbtas valandas kompesuojame papildomomis poilsio dienomis.

Siūlome
Atlyginimą, kuris susideda iš pastovios dalies ir nuo pardavimų priklausančių priedų, ketvirtinius priedus, priklausančius nuo konkrečių užduočių. Darbo keliones pas užsienio gamintojus, kitas motyvacines tiekėjų priemones. Galimybes koreguotis darbo grafiką, nes visi turime šeimyninių ar visuomeninių įsipareigojimų. Galimybes daryti karjerą (įmonėje galime rasti daugybę pavyzdžių). Galimybes reikštis, rodyti iniciatyvą, realizuoti idėjas. Galimybę įsigyti įmonės importuojamas prekes itin patraukliomis sąlygomis. Na ir dar tarnybinį mobilųjį telefoną.

Reikalavimai
Labiausia norėtume, kad kandidatas būtų aktyvus ir paslaugus. Būtų idealu, jeigu turėtų neblogų santechnikos prekių išmanymo žinių.

Galioja nuo
2019-09-11

Galioja iki
2019-10-11

Kontaktai
Darbo skelbimo kontaktai
<< Atgal į darbo skelbimus

© 2012 - 2016. Skelbimai

Sveikinimai | Darbo skelbimai | CVbankas