Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) Vilniuje (terminuota darbo sutartis)

darbo skelbimas
Registrų Centras, VĮ

VĮ Registrų centras – pagrindinių Lietuvos registrų ir valstybinės reikšmės informacinių sistemų tvarkytojas, siekiantis tapti pirmaujančia pasaulyje valstybės duomenų pagrindu sukurtas paslaugas teikiančia inovatyvia įmone.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• visomis formomis gaunamų užsakymų ir prašymų priėmimas, registravimas, nagrinėjimas ir nukreipimas vykdymui reikiamose informacinėse sistemose;
• atsakymų rengimas bei dokumentų išdavimas elektroninėmis priemonėmis;
• įvykdytų prašymų bei užsakymų atsiskaitymo dokumentų formavimas, priskirtų išankstinių ar PVM sąskaitų faktūrų išrašymas ir išsiuntimas klientams;
• užsakomųjų registro duomenų rinkinių teikimas;
• klientų aptarnavimas remiantis įmonėje galiojančiais standartais ir tvarkomis.

Siūlome
• galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
• iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
• bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;
• darbo užmokestį 1000 Eur su mokesčiais. Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Bet tai - tik dalis atlygio. Mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

Reikalavimai
• aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
• patirtis klientų aptarnavimo srityje;
• stipri orientacija į aukštą klientų aptarnavimo kokybę;
• gebėjimas greitai įsisavinti informaciją;
• atsakingumas, kruopštumas, pozityvumas, gebėjimas dirbti kolektyve;
• puikios lietuvių kalbos žinios;
• rusų ar anglų kalbos žinojimas būtų vertinamas kaip privalumas.

Galioja nuo
2019-09-11

Galioja iki
2019-09-30