IŠSIRINK DARBO PASIŪLYMĄ! UAB ''MARINO GRUPĖ'' SIŪLO PRISIJUNGTI PRIE KOMANDOS!

darbo skelbimas
UAB „Marino projektai“

Laivuose ( megajachtos,kruiziniai ) ir pramoniniuose objektuose projektavimo, suvirinimo, vamzdynų montavimo, ŠVOK,izoliavimo,skardinimo, interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.
Personalo sk. Klaipėdoje tel.: +37067113751
Personalo sk. Vilniuje tel.: +37068813950

svetainės:
www.marinoprojects.com;
www.shipinterior.eu

Dirbame Vokietijoje, Suomijoje,Švedijoje,Norvegijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje,Kroatijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje,Singapūre,Bahamuose,Maltoje ir kt. šalyse.

Miestas
Užsienis

Darbo pobūdis
Esi ryžtingas, nebijai komandiruočių, nori įgyti daugiau patirties ar pamatyti pasaulį, o gal tave domina karjera! Sparčiai auganti įmonė UAB ''''Marino grupė'' SIŪLO PRISIJUNGTI PRIE KOMANDOS:
- Suvirintojus (MMA, MIG, MAG, TIG), 111; 136; 135/138; 141
- Vamzdynų montuotojus (laivuose, pastatuose)
- Laivo korpuso surinkėjus
- Ventiliacijos montuotojus

Siūlome
Atlyginimas priklauso nuo jūsų darbo įgūdžių ir patirties.
Projektų yra daug, įvairiuose Europos ir Skandinavijos šalyse.
Įmonė suteikia darbo aprangą ir įrankius, transportą, kelionės išlaidas, draudimą.
Darbas: nuo 6 iki 8 sav. dirbam, 2-3 sav. ilsimės.

Reikalavimai
Anglų arba vokiečių kalbos mokėjimas - privalumas;
Savarankiškas darbas;
Pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;
Sertifikatas (gali būti pasibaigęs);
Galimybė vykti nuosavu automobiliu - privalumas;

Galioja nuo
2020-03-26

Galioja iki
2020-04-25