HR PASLAUGŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)


darbo skelbimas
UAB „ALISA MANAGEMENT LABORATORY“

ALISA MANAGEMENT LABORATORY – tai tarptautinė, žinias kurianti organizacijų sprendimų bendrovė. Mūsų paslaugos: visų grandžių darbuotojų mokymai, personalo paieška ir atranka, organizacijų tyrimai ir valdymo sprendimai. Nuo 2016 m. veikiame visose trijose Baltijos valstybėse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.


Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- užmegzdamas pirmąjį kontaktą – skambindamas potencialiems klientams, suprasdamas jų lūkesčius;
- susitikdamas su verslo klientais – sklandžiai pristatydamas paslaugas (būsi mūsų įmonės ambasadorius) ir parduodamas jas;
- palaikydamas glaudžius santykius – periodiškai skambindamas esamiems klientams (kad būtum šalia, kai mūsų prireiks), kurdamas klientų pasitikėjimą, priimdamas grįžtamąjį ryšį.

Tapk mūsų komandos PARDAVIMŲ VADYBININKU (-E), kuris bus atsakingas už naujų klientų pritraukimą ir bendravimą su esamais klientais. Nuo Tavęs priklausys mūsų klientų pasitenkinimas bei augantys pardavimai.

Siūlome
Nuolat orientuojamės į asmeninį ir komandos tobulėjimą – dalyvaujame profesionaliuose mokymuose, seminaruose, konferencijose. Esame ambicingi ir profesionalūs, tuo pačiu beprotiškai draugiški ir palaikantys. Džiaugiamės jaukia įmonės atmosfera ir suteikta galimybe realizuoti savo idėjas ir pasiūlymus. Siūlome sąžiningą, nuo Tavęs priklausantį darbo užmokestį – nuo 800 iki 1600 EUR (netto). Ir tiesiog privalome paminėti puikų vaizdą pro biuro langus – visais metų laikais akis džiugina puiki Vilniaus panorama!

Reikalavimai
- aukštąjį išsilavinimą (privalumu laikytume vadybos, verslo valdymo ar pan. žinias);
- ne mažesnę nei vienerių metų sėkmingo darbo patirtį B2B pardavimų srityje;
- patirtį telemarketinge (būtų didelis privalumas);
- savarankiškumą, gebėjimą kelti sau tikslus bei juos įgyvendinti;
- orientaciją į rezultatą ir vidinę motyvaciją;
- atvirumą, didelę energiją;
- puikias lietuvių ir anglų kalbų žinias (raštu ir žodžiu).

Galioja nuo
2019-11-08

Galioja iki
2019-12-03

Kontaktai
Darbo skelbimo kontaktai
<< Atgal į darbo skelbimus

© 2012 - 2016. Skelbimai

Sveikinimai | Darbo skelbimai | CVbankas