GAMYBOS PARUOŠIMO INŽINIERIUS (DARBO VIETA UKMERGĖJE)

darbo skelbimas
UMEGA GROUP, AB

Umega Group, AB šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 600 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Umega Agro,
SnolTherm (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika),
Hennordic (anksčiau AB "Vienybė").

Miestas
Ukmergė, Jonava

Darbo pobūdis
Brėžinių perbraižymas iš 2D į 3D naudojant SolidWorks programą;
Naujų technologijų taikymas gaminiuose;
Esamų technologijų pritaikymas;
Techninės dokumentacijos rengimas;
Gaminių technologijos sudarymas;
Gaminių savikainos skaičiavimas.

Siūlome
Konkurencingą kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Visas priemones asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
Atsakingą ir dinamišką darbą.

Reikalavimai
Aukštasis inžinerinis išsilavinimas mechanikos srityje (mechanikos arba Pramonės inžinerijos išsilavinimas privalumas);
Inovatyvumas;
Puikūs projektų planavimo ir valdymo įgūdžiai;
Tikslo siekimas, ambicingumas, atsakingumas ir savarankiškumas;
Gebėjimas analizuoti ir sisteminti turimą informaciją, ieškoti optimaliausių sprendimų būdų;
Puikūs darbo SolidWorks projektavimo programa įgūdžiai;
Anglų kalbos žinios (vokiečių, rusų kalbų žinios - privalumas).

Galioja nuo
2019-09-04

Galioja iki
2019-10-04