Pardavimų vadybininkas

darbo skelbimas
UAB „Vandens ratas“

UAB “Vandens ratas“ - jau du dešimtmečius Lietuvos rinkoje veikianti įmonė. Pagrindinė veikla – didmeninė, mažmeninė bei elektroninė prekyba vandentiekio, santechnikos ir šildymo prekėmis.
El.paštas:

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Prekių pardavimai el. parduotuvėje Geraskatilas.lt.
Klientų aptarnavimas parduotuvėje, parduodant vandentiekio, santechnikos ir šildymo produktus;
Klientų konsultavimas ir pardavimai telefonu.

Siūlome
Stabilias pajamas (700 €/mėn. į rankas + aiškūs ir konkretūs priedai nuo rezultatų).

Reikalavimai
Ne mažiau kaip 0,5 metų patirtis pardavimų srityje;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas išsiaiškinti kliento poreikius;
Noras tobulėti klientų aptarnavimo srityje;
Išradingumas siekiant įmonės nustatytų tikslų;
Atsakingumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Galioja nuo
2020-07-20

Galioja iki
2020-08-19