Apskaitininkas (-ė) - buhalteris (-ė)

darbo skelbimas
UAB „Newsec advisers LT“

Tarptautinės įmonių grupės „Newsec“ veikla apima visas nekilnojamojo turto paslaugų sritis, o jos kompetencija pasitiki stambiausios nekilnojamojo turto kompanijos, investiciniai fondai, privatūs investuotojai bei komercinio turto nuomininkai. „Newsec“ buvo įkurta 1994 metais Švedijoje ir šiuo metu vienija 7 rinkas Skandinavijos ir Baltijos šalyse, kuriose dirba daugiau nei 1 800 darbuotojų.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Nuomos sutarčių savalaikis suvedimas į sistemą;
- Komunalinių ir kitų objekto nuomininkų dengiamų esploatacinių išlaidų nuomininkams paskirstymas ir apskaičiavimas;
- Pardavimo PVM sąskaitų faktūrų išrašymas ir išsiuntimas nuomininkams;
- Pirkimo PVM sąskaitų faktūrų pajamavimas;
- Bankinių operacijų vykdymas ir apskaita;
- Skolų ataskaitos teikimas 1k/sav.;
- Skolų monitoringas, skolų priminimų siuntimas per BSS sistemą;
- Valdymo ataskaitos ir kitos finansinės informacijos rengimas ir teikimas klientui.

Siūlome
- Darbą stipriausioje Šiaurės Europos NT kompanijoje
- Profesionalią kolegų komandą
- Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes

Reikalavimai
- Turi buhalterinį išsilavinimą;
- Turi gerus darbo kompiuteriu (Microsoft Office programa) įgūdžius;
- Išmanai buhalterinės apskaitos pagrindus;
- Esi pažengęs Excel vartotojas (Pivot, Vlookup, IF f-jos);
- Turi patirties dirbant su BSS ERP verslo valdymo sistema;
- Tau nestinga darbštumo, kruopštumo ir atidumo.

Galioja nuo
2020-07-20

Galioja iki
2020-08-19