Gamybos operatoriai

darbo skelbimas
UAB „Kormotech“

UAB Kormotech

Miestas
Kėdainiai

Darbo pobūdis
• Automatinių ir pusiau automatinių gamybos įrenginių valdymas, aptarnavimas ir priežiūra;
• Žaliavų, reikalingų gamybos procesui, paruošimas (pagal instrukcijas);
• Gaminamų produktų kokybės užtikrinimas, pagal nustatytus kokybės standartus;
• Gamybinės dokumentacijos pildymas;
• Dalyvavimas įrenginių remonto darbuose.

Siūlome
• Darbą stabilioje tarptautinėje įmonėje;
• Puikias darbo sąlygas ir atmosferą, atvirumu ir sąžiningumu paremtą verslo etiką;
• Nuoseklius profesinius mokymus darbo vietoje;
• Kvalifikaciją atitinkantį darbo užmokestį;
• Motyvuojančią apmokėjimo sistemą;
• Aprūpinimą reikalingais darbo įrankiais, drabužiais, saugos priemonėmis;
• Visas socialines garantijas bei nuolatinį, sąžiningai mokamą konkurencingą atlyginimą.

Reikalavimai
• Darbštumas, kruopštumas ir atsakingumas;
• Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ar techninis profesinis išsilavinimas;
• Noras mokytis ir tobulėti, bei dirbti komandoje;
• Kompiuterinis raštingumas;
• Galimybė dirbti pamainomis;
• Patirtis gamybinėje įmonėje – privalumas.
• Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje ;
• Automatinių (pusiau automatinių) įrenginių aptarnavimo patirtis.

Galioja nuo
2020-07-20

Galioja iki
2020-08-19