Barista (Kavos ruošimo meistras)

darbo skelbimas
UAB „Kavalierius“

„Kavalierius“ – vieta kavos puodeliui Panevėžyje, geras aptarnavimas, didelis dėmesys kiekvienam klientui. Jauki ir šiuolaikiška aplinka, pagarba grįsti darbo santykiai. Darbas su aukštos kokybės produktais bei bendravimas su geranoriškais klientais.

Miestas
Panevėžys

Darbo pobūdis
* Kavos ir kitų gėrimų (nealkoholinių) ruošimas;
* Nepriekaištingas klientų aptarnavimas;
* Efektyvus tvarkos palaikymas;
* Geros atmosferos palaikymas užtikrinantis teigiamą grįžtamąjį ryšį.

Siūlome
* Darbą pilnu etatu;
* Oficialų, visada laiku mokamą atlyginimą;
* Galimybę tobulėti kavos ruošimo srityje;
* Lankstų darbo grafiką;
* Pagarba grįstus santykius kolektyve.

Reikalavimai
* Noras ir gebėjimas bendrauti su žmonėmis;
* Patirtis ruošiant kavą arba didelis noras išmokti;
* Paslaugumas bei pastabumas detalėms.
* Atsakingas požiūris į darbą.

Galioja nuo
2020-07-20

Galioja iki
2020-08-19