KOKYBĖS INŽINIERIUS

darbo skelbimas
HOLECTRON

Holectron - ambicinga, didelių tikslų siekianti apšvietimo projektavimo ir gamybos įmonė, jau daugiau kaip dešimtmetį sėkmingai kurianti ir gaminanti aukščiausios kokybės produktus LED technologijų srityje. Stipriai augame ir ieškome atsakingų, iniciatyvių, į rezultatą orientuotų komandos narių.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• Kokybės kontrolės patikrinimų atlikimas (tarpinė ir galutinė gaminio kokybės kontrolė);
• Gamybinių ir technologinių procesų kontrolė;
• Įeinančių žaliavų kokybės kontrolė;
• Kokybės kontrolės procesų ir instrukcijų kūrimas ir tobulinimas;
• Kokybės statistinių duomenų fiksavimas ir analizė.

Siūlome
• Darbą aktyviai besiplečiančioje, patikimoje kompanijoje;
• Laisvę ir atsakomybę priimant sprendimus;
• Galimybę įgyvendinti savo idėjas;
• Kūrybingų, motyvuotų ir profesionalių kolegų komandą;
• Karjeros ir tobulėjimo galimybes;
• Įmonės tradicijas ir komandinius renginius.

Reikalavimai
• Turite žinių ir patirties užtikrinant gaminio kokybę;
• Mokate naudotis įvairiais matavimo prietaisais;
• Turite inžinerinį išsilavinimą;
• Gebate savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą
• Esate kruopštus, pareigingas ir prisiimate atsakomybę už rezultatus.

Galioja nuo
2020-07-20

Galioja iki
2020-08-19