Operatorius (-ė) - pardavėjas (-a)

darbo skelbimas
UAB „Circle K Lietuva“

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 88-ių degalinių tinklą: 77 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 11 automatinių Circle K Automat degalinių.
Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje www.circlek.lt/dirbkpasmus

Miestas
Panevėžys

Darbo pobūdis
Kai norisi daugiau negu darbo, tuomet prisijunk prie Circle K komandos!

• Klientų aptarnavimas bei darbas su kasa;
• Prekių priėmimas ir jų išdėstymas į lentynas;
• Greito maisto ruošimas;
• Švaros ir tvarkos palaikymas degalinėje.

Siūlome
• Tarptautinę kompaniją su jaukiu kolektyvu;
• Terminuota darbo sutartis;
• Galimybę derinti darbą ir studijas;
• Galimybę pasirinkti darbo vietą;
• Mokymus, augimą bei realias karjeros galimybes mūsų TALENTŲ AKADEMIJOJE;
• Patirtį didelėje ir augančioje kompanijoje;
• 1500 € vertės sveikatos draudimą po 6 mėn.;
• Darbuotojo nuolaidų korteles;
• Maisto nuolaidas darbo metu;
• Asmeninius ir komandinius prizus už pardavimus.

Reikalavimai
• Galimybę dirbti pamainomis, įskaitant ir naktinį darbą;
• Komunikabilumas ir sąžiningumas;
• Orientacija į klientą ir rezultatus.

Galioja nuo
2020-07-13

Galioja iki
2020-08-12