Marketingo vadovo asistentas

darbo skelbimas
Klinika „Neodenta“

Lyderiaujanti, daugiau kaip 20 metų patirtį turinti odontologijos klinika Kaune. Klinika Neodenta orientuota tik į aukščiausio lygio aptarnavimą ir geriausios kokybės užtikrinima. Įmonėje dirba geriausi savo srities specialistai, puikiai išmanantys darbą, nuolat atnaujinantys žinias bei keliantys kvalifikaciją.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
• Reklamos priemonių planavimas ir įgyvendinimas;
• Reklaminių akcijų kūrimas;
• Soc. tinklų priežiūra;
• Internetinių svetainių administravimas;
• Rinkos pokyčių stebėjimas, analizė ir ataskaitų rengimas;
• Marketingo projektų vykdymas, efektyvumo ir rezultato
analizė;

Siūlome
• Karjeros galimybes modernioje odontologijos klinikoje;
• Profesinės savirealizacijos galimybes ir nuolatinį tobulėjimą;
• Draugišką, motyvuotą ir linksmą komandinę atmosferą.

Reikalavimai
• Aukštasis išsilavinimas rinkodaros ar verslo srityje;
• Darbo patirtis su CorelDraw, Adobe Iliustrator, Adobe Photoshop maketavimo programomis;
• Iniciatyvumas, kūrybiškumas, gebėjimas generuoti naujas idėjas;
• Puikūs bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai, savarankiškumas, atsakingumas;
• Darbo su socialiniais tinklais patirtis;
• Vairuotojo pažymėjimas.

Galioja nuo
2020-07-06

Galioja iki
2020-08-05