RAA PROJEKTUOTOJAS (-A)

darbo skelbimas
UAB „People Link“

Dirbame su viena stambiausių ir sėkmingiausių energetikos sektoriaus kompanijų, lyderiaujančių Lietuvoje bei Baltijos regione. Kompanijoje vykstant plėtrai, ieškomas (-a) Relinės apsaugos ir automatikos projektuotojo (-os) darbui Kaune.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
• Projektinių pasiūlymų, techninių ir darbo projektų ruošimas energetiniuose objektuose (nuo 0,4 kV iki 400 kV)
• Projektų derinimas
• Parengtų projektų priežiūra

Siūlome
• Patirtis dirbant RAA, valdymo sistemų, telekomunikacijų projektavimo srityje (privalumas)
• Gebėjimas dirbti AutoCAD (arba kitomis braižymo programomis)
• Projekto dalies vadovo kvalifikacijos atestatas (privalumas)

Reikalavimai
• Galimybę pradedantiesiems specialistams tobulėti ir auginti kompetenciją
• Visus reikalingus mokymus ir kitas įmonės investiticijas žinių auginimui
• Galimybę sudalyvauti įgyvendinant unikalius, didelės reikšmės turinčius projektus
• Atlyginimą priklausomą nuo kompetencijų ir rezultatų (1000 – 1400 EUR neatskaičius mokesčių + kintamoji atlygio dalis iki 20 %)

Galioja nuo
2020-07-06

Galioja iki
2020-08-05