DARBŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

darbo skelbimas
UAB „People Link“

Dirbame su viena stambiausių ir sėkmingiausių energetikos sektoriaus kompanijų, lyderiaujančių Lietuvoje bei Baltijos regione. Kompanijoje vykstant plėtrai, ieškomas (-a) Darbų saugos ir sveikatos specialistas (-ė) darbui Kaune.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
POZICIJOS TIKSLAS – užtikrinti darbų saugos standartų laikymąsi organizacijos atliekamuose projektuose.

Uždaviniai:
• Kontroliuoti darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos privalomų teisės aktų laikymąsi
• Atlikti darbo vietų patikrinimus
• Organizuoti, vykdyti mokymus ir atestavimus Bendrovės darbuotojams
• Rengti bei pildyti darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos norminius dokumentus

Siūlome
• Profesinis / aukštasis elektrotechninis išsilavinimas
• Darbų saugos išmanymas ir domėjimasis šia sritimi
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (reikalingas važinėjant po objektus)
• Praktinė darbo patirtis darbo vietų patikrinimų objektuose, darbo elektros energetikos įmonėje patirtis –privalumas
• Apsaugos nuo elektros kategorija (AK)

Reikalavimai
• Nuolatinį mokymasis – kompanija apmoka kvalifikacijos ir kitus mokymus / kursus
• Tavo sauga ir sveikata darbo metu – kompanijos prioritetas Nr. 1!
• Sveikus bei aktyvius darbuotojus – jų sėkmės garantas, sportuosite ir švęsite kartu!
• Atlyginimas (po mokesčių) – 1100 - 1500 EUR

Galioja nuo
2020-07-06

Galioja iki
2020-08-05