ELEKTROTECHNIKOS DALIES PROJEKTUOTOJAS/A PDV

darbo skelbimas
UAB „Iremas“

Plačiau apie įmonę ir projektus:

Priklausome vienam didžiausių Respublikos koncernų „ACHEMOS GRUPĖ“.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Siūlomo darbo pobūdis:
- Pramonės ir energetikos objektų, gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų bei inžinerinių tinklų elektrotechninės dalies projektavimas.
- Projekto vykdymo priežiūra.
- Inžinerinių sprendimų teikimas.
- Bendravimas su užsakovais, projektuotojais, rangovais ir kt. suinteresuotomis šalimis.
- Darbas su Lietuvos Respublikos įstatymine/ normatyvine baze.

Siūlome
Pasiūlymai:
- atsakingas pareigas didelę patirtį turinčioje projektavimo ir statybų techninę priežiūrą vykdančioje įmonėje, dirbančioje su didžiausiais Lietuvoje pramoniniais, sandėliavimo, energetikos ir kt. objektais;
- Jūsų patirtį bei sugebėjimus atitinkantį konkurencingą atlyginimą;
- galimybė mokytis, tobulėti ir dalyvauti didelės svarbos projektų įgyvendinime, projekto vykdymo priežiūroje lankantis statomuose objektuose;
- kvalifikacijos tobulinimo ir kitų kursų apmokėjimą;
- atestavimosi kaštų padengimą.

Reikalavimai
Reikalavimai:
- Ypatingo statinio projekto dalies vadovo atestatas, suteikiantis teisę projektuoti ypatingos kategorijos statinius (iki 10kV arba daugiau).
- 2 ir daugiau metų pramoninių objektų/įrenginių projektavimo patirtis.
- Darbo kompiuteriu įgūdžiai (AutoCad, Dialux, MS Office paketas ir kt.) (kitos programos būtų privalumas).
- Anglų kalbos įgūdžiai.
- Vairuotojo pažymėjimas.

Galioja nuo
2020-07-06

Galioja iki
2020-08-05