GAMYBOS TECHNOLOGO (stiklo-aliuminio konstrukcijų, durų ir langų gamyba Skandinavijos šalims)

darbo skelbimas
PERSONALO AKADEMIJA

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) klientė -sėkmingai virš 10 metų Lietuvoje dirbanti gamybos kompanija, gaminanti aukštos kokybės stiklo-aliuminio konstrukcijas, duris ir langus Skandinavijos rinkoms.

Kompanijai, plečiančiai savo kolektyvą, darbui Kaune ieškome

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
-Gamybinės dokumentacijos ruošimas;
-Sunaudotų žaliavų ataskaitos pateikimas buhalterijai. Dalyvavimas inventorizacijose;
-Apdirbimo brėžinių CNC frezavimo staklėms paruošimas;
-Technologinio gamybos proceso stebėjimas ir tobulinimas;
-Kokybės monitoringas ir susijusios dokumentacijos pildymas;
-Inžinerinių sprendimų ieškojimas, konstruktorių konsultavimas, pagalba projektų vadovams.

Siūlome
-Bandomuoju laikotarpiu fiksuotą 1400 eurų/mėn. neto atlyginimą;
-Po bandomojo laikotarpio fiksuotą 1600 eurų/mėn. neto atlyginimą;
-Darbą aukštų gamybos standartų stabiliai dirbančioje įmonėje.

Reikalavimai
-Aukštasis inžinerinis techninis išsilavinimas;
-Gamybos technologo patirtis nuo 1 metų aliuminio-stiklo gaminių, stiklo-plastiko gamybos ir/ar medienos apdirbimo srityse;
-Geras anglų kalbos mokėjimas darbui su technine dokumentacija;
-Geri darbo su AutoCAD programa;
-B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Galioja nuo
2020-07-06

Galioja iki
2020-08-05