Auto mechanikas

darbo skelbimas
MP Company ehf.

Titancar ehf įsikūręs Islandijoje. Įmonei priklauso autoelektronikos remonto padalinys bei du auto servisai Reikjavike. Atliekami visi mechaniniai / elektriniai automobilių remonto darbai, sezono metu keičiamos padangos. Mūsų klientai nuo fizinių asmenų iki didelių įmonių.

Miestas
Užsienis

Darbo pobūdis
Važiuoklės remontas
Smulkaus techninio aptarnavimo darbai (tepalų ir filtrų keitimas ir pan.)
Sankabos keitimo darbai
Pavarų dėžių, variklių keitimas
Paskirstymo diržų keitimas
Smulkūs suvirinimo darbai

Siūlome
Darbą moderniame ir erdviame autoservise.
Darbo valandos: pirmadienis-penktadienis 09:00-18:00,
Atlyginimo dydis derinamas individualiai. Po bandomojo laikotarpio galimybė derėtis.
Galimybė papildomai dirbti vakarais ir savaitgaliais.
Gyvenamą plotą padės susirasti darbdavys.
Atlyginimas bandomuoju metu 2800eur atskaičius mokesčius.

Reikalavimai
Auto mechaniko su darbo patirtimi ne mažiau 2 metai, kuris gebėtų dirbti savarankiškai ir komandoje. Būtų pareigingas ir tvarkingas.

Galioja nuo
2020-07-06

Galioja iki
2020-07-13