Technikos direktorius

darbo skelbimas
UAB „Druskininkų Rasa“

UAB „Druskininkų Rasa“ įkurta 1999 metais ir yra viena didžiausių vandens išgavimo, išpilstymo įmonių bei viena stambiausių privačių vandens produktų gamintojų Baltijos šalyse. Kokybės ir maisto saugos vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 9001 ir ISO 22000 valdymo sistemas, kurios garantuoja aukštą valdymo ir gamybos kokybę. Įmonė „Druskininkų Rasa“ valdo tris gerai žinomus prekinius ženklus RASA, RASA LIGHT ir ARAS.

Miestas
Druskininkai

Darbo pobūdis
Užtikrinti skalndų gamybinės įmonės technikos, įrangos veikimą ir nuolatinė jos priežiūra;
Planuoti, valdyti ir vykdyt technikosi padalinio veiklą, jos biudžetą bei investicijas;
Inicijuoti technikos modernizacijos projektus;
Optimizuoti gamybos veiklos procesus (susijusius su technika);
Formuoti, valdyti ir ugdyti komandą, deleguoti užduotis;

Siūlome
Vadovaujančią poziciją ir galimybę prisidėti prie įmonės plėtros, dalyvaujant strateginių sprendimų priėmime;
Darbo aplinką, skatinančią savarankiškumą, palaikančią nuolatinį tobulėjimą ir profesinį augimą.

Gamyba vykdoma Druskininkuose, tai pagrindinė darbo vieta, tačiau įmonės administracija veikia Kaune, kur yra galimybė atlikti einamuosius darbus.

Reikalavimai
Vadovaujančio darbo patirtis maisto pramonės gamybos įmonėje (darbų skyrimas, delegavimas ir kontrolė), ataskaitų teikimas vadovybei;
Panašaus darbo patrirtis (būtų privalumas)
Orientacija į tikslą ir rezultatą, gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
Nuolatinis domėjimasis naujovėmis ir gebėjimas jas taikyti praktikoje;
Komandos valdymo, ugdymo ir motyvavimo patirtis;
Aukštasis išsilavinimas (technikos srityje būtų privalumas);
Profesinės aglų kalbos žinios.

Galioja nuo
2020-07-06

Galioja iki
2020-08-05