AUTOMOBILIŲ PLOVĖJAS (-A)

darbo skelbimas
UAB „Gelgotos transportas“

Jau daugiau nei 15 m. Marijampolėje veikiančiai bendrovei UAB "Glegotos transportas" priklauso Exleasingcar automobilių servisas ir švaros centras. Teikiame visas automobilių remonto, valymo bei plovimo paslaugas.
Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti AUTOMOBILIŲ PLOVĖJĄ!

Miestas
Marijampolė, Kazlų Rūda, Vilkaviškis

Darbo pobūdis
- Automobilių salonų valymas;
- Automobilių išorės plovimas;
- Automobilių poliravimas.

Siūlome
- Atsakingą ir dinamišką darbą;
- Profesinio tobulėjimo galimybes;
- Draugišką komandą;
- Geras darbo sąlygas ir darbui būtinas priemones;
- Darbo vieta - Marijampolė.

Konfidencialumas garantuojamas.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad CV bus saugomas UAB „Gelgotos transportas“ vidinėse duomenų bazėse.
Jūsų gyvenimo aprašyme ir kituose dokumentuose (jei tokių yra) nurodyti asmens duomenys renkami, tvarkomi ir saugomi laikantis Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų reikalavimų ir bus apdorojami šios atrankos tikslais.

Reikalavimai
- Panašaus darbo patirtis;
- Atsakomybė, sąžiningumas bei atkaklumas siekiant užsibrėžtų tikslų.

Galioja nuo
2020-07-06

Galioja iki
2020-08-05