Indų plovėja (-as) - valytoja (-as) Palangoje

darbo skelbimas
UAB „Novista“

KABLYS - tai legendinis pastatas prie pat Vilniaus senamiesčio. Jame visais laikais vyko svarbūs kultūriniai renginiai.
Jau ketvirti metai kaip kultūros baras KABLYS vasaroja Palangoje.
Prisijunk!

Miestas
Palanga, Klaipėda

Darbo pobūdis
Kablys jau septintus metus vasaros Palangoje, tad ieškome sezoninių darbuotojų.
Jūs būsite atsakingas(-a) už švaros ir tvarkos palaikymą.

Jeigu tinka ir patinka KABLIO koncepcija ir tikrai norėtum būti jo komandos dalimi, nelauk ir siųsk mums savo CV!

Siūlome
- lankstų darbo grafiką;
- geras darbo sąlygas;
- galimybę dirbti energingame ir draugiškame kolektyve.

Reikalavimai
Tikimės, kad Jūs esate atsakingas, tvarkingas, kruopštus ir norite vasarą praleisti prie jūros!

Įdarbiname tik pilnamečius.

Galioja nuo
2020-07-06

Galioja iki
2020-08-05