Ikimokyklinio ugdymo pedagogas

darbo skelbimas
VšĮ „Mįsliaus dirbtuvės“

Daugiau informacijos apie mus:

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Mįsliaus dirbtuvės - modernus, inovatyvus, kūrybiškumą skatinantis privatus vaikų lopšelis - darželis prie Litexpo, Vilniuje. Į šiuolaikiškų pedagogų sukurtą ugdymo programą susilieja Reggio, R. Šteinerio, M. Montessori ir H. Gardnerio edukologinės idėjos. Čia gerbiami vaikai ir jų poreikiai, vertinamos jų idėjos, skatinamas smalsumas ir iniciatyvumas.
Šiuo metu atveriame vaikų lopšelio – darželio MĮSLIAUS DIRBTUVĖS duris naujiems pedagogų komandos nariams (pilnam ir pusei etato) ir pedagogų padėjėjams.

Pagrindinės pedagogų pareigos Mįsliaus dirbtuvėse:
- skatinti vaikus žaisti, žaisti kartu su jais
- kurti žaidybinę aplinką ir edukacines provokacijas - paruošti saugią vietą veiklai, parinkti priemones, žaislus
- įsiklausyti į vaikų siūlomą žaidimų tematiką
- ieškoti vaikų veiklai motyvavimo priemonių
- skatinti vaikų savarankiškumą ir kūrybiškumą
- rinkti informaciją apie vaiko poreikius
- stebėti ir identifikuoti vaiko mokymosi stilių, pomėgius, gabumus, pasiekimų lygmenį
- planuoti ir organizuoti ugdomąsias veiklas
- pažangą įrodančius dokumentus kaupti ir saugoti vaiko ugdymo(si) žurnale
- nuolatos informuoti tėvus apie pasiekimus ir elgesį
- puoselėti geranoriškus santykius su tėvais ir skatinti jų įsitraukimą į darželio veiklą.

Siūlome
- atlyginimą nuo 850 iki 1150 Eur (575 - 700 Eur atskaičiavus mokesčius) su galimybe progresuoti
- nuolat atnaujinamas edukologines žinias ir komandiruotes Didžiojoje Britanijoje
- laisvę realizuoti savo idėjas ir kūrybiškumą
- modernią ir inovatyvią darbo aplinką
Darbo vieta - K. Jelskio g. 53, Vilnius.

Susisieki tetelefonu: +370 621 59641 (darželio vadovė Laura) CV siųsti el. paštu:

Reikalavimai
- ikimokyklinis arba priešmokyklinis pedagoginis išsilavinimas
- ikimokyklinio ugdymo patirtis
- anglų kalbos žinios (privalumas, bet ne būtinybė)

Galioja nuo
2020-07-03

Galioja iki
2020-07-10