VAIKŲ APSAUGOS KOORDINATORIUS

darbo skelbimas
LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija

SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija per savo viešąsias įstaigas bei padalinius teikia socialines ir psichologines paslaugas vaikams, jaunuoliams ir suaugusiesiems. Mūsų tikslas – užtikrinti kiekvieno vaiko teisę augti biologinėje šeimoje, tėvus įgalinti tinkamai rūpintis vaikais, o vaikams, netekusiems tėvų globos, suteikti globą šeimai artimoje aplinkoje ir padėti užaugti visaverčiais visuomenės nariais. Plačiau apie SOS vaikų kaimus skaitykite www.sos-vaikukaimai.lt

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Dirbdami SOS vaikų kaimų organizacijoje siekiame užkirsti kelią bet kokiai vaiko skriaudai ar netinkamam elgesiui jo atžvilgiu. Todėl mums svarbu ne tik tinkamai reaguoti į galimus vaiko teisių pažeidimus, bet ir stiprinti prevencines priemones.
Pagrindinė koordinatoriaus rolė – užtikrinti, kad būtų tinkamai reaguojama į vaikų gynimo problemas, koordinuoti jų sprendimą bei analizuoti priežastis siekiant prevencijos.
Ieškome kolegos, kuris būtų pasiruošęs visą savo energiją sutelkti sprendimų, kurie padėtų geriausiai užtikrinti vaikų gerovę bei interesus, paieškai.

Dirbdamas Jūs:
- koordinuosite vaikų apsaugos proceso įgyvendinimą organizacijos viduje;
- analizuosite vaiko teisių pažeidimo atvejus organizacijos viduje bei išorėje, siekdamas geriau suprasti priežastis, surasti ir vykdyti reikiamus prevencinius veiksmus;
- dalyvausite galimų vaiko teisių pažeidimų atvejų nagrinėjime, bei priimtų sprendimų įgyvendinime;
- vystysite prevencines programas, skirtas apsaugoti vaikus nuo smurto ar žalingų aplinkos veiksnių;
- ieškosite kitų būdų kaip gerinti vaiko teisių įgyvendinimą organizacijos viduje.

Siūlome
- draugiškai jus priimti į profesionalią komandą;
- dalintis tarptautinės organizacijos patirtimi;
- suteikti galimybę mokytis;
- padėti išlikti motyvuotais darbe.

Reikalavimai
- domitės vaiko teisių apsaugos klausimais;
- turite aukštąjį išsilavinimą psichologijos, socialinio darbo, pedagogikos ar vaiko teisių srityje;
- išmanote Lietuvos vaiko teisių apsaugos sistemą;
- esate sukaupęs sėkmingos darbo patirties atstovaujant vaiko interesus ar teikiant pagalbą vaikui krizinėse situacijose;
- turite patirties rengiant ir tvarkant dokumentus, koordinuojant veiklą (pvz. projektas);
- esate pozityviai nusiteikęs, gebate dirbti komandoje bei savarankiškai organizuoti savo darbą;
- gebate empatiškai įsigilinti į situaciją, priimti objektyvius sprendimus;
- gerai kalbate ir rašote angliškai.

Galioja nuo
2020-06-04

Galioja iki
2020-07-04