KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTĖ (-AS) - ELEKTRONINĖ APSKAITA IR TEISĖ

darbo skelbimas
UAB „EUREKA LT“

Esame novatoriška elektroninės apskaitos paslaugų įmonė, vedanti apskaitą virš 180 įmonių iš visos Lietuvos ir siekanti tapti Nr. 1 Lietuvoje. Google paieškoje esame viena iš geriausiai klientų vertinamų apskaitos įmonių Lietuvoje. Mūsų klientų atsiliepimai: www.googleatsiliepimai.eureka.lt ir www.eureka.lt/atsiliepimai.

Labai skiriamės nuo tradicinių apskaitos įmonių - dirbame tik nuotoliniu būdu, be popierių, labai daug kas automatizuota, daug bendraujame, smarkiai skiriasi požiūris į darbuotojus ir klientus.

Teikiame kitokias - elektronines apskaitos paslaugas. Tai panašu į elektroninę bankininkystę. Klientai visada po ranka telefono programėlėje ar internetu turi saugią prieigą prie visos buhalterijos, patys išrašo sąskaitas ir mato visus įmonės rodiklius, patys ruošia bei archyvuoja vidinius įmonės dokumentus. O mes automatizuotai padarome buhalterinę dalį ir juos profesionaliai konsultuojame.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Esame novatoriška elektroninės apskaitos paslaugų įmonė, vedanti apskaitą virš 180 įmonių iš visos Lietuvos ir el. būdu teikianti smulkias teisines paslaugas. Google paieškoje esame viena iš geriausiai klientų vertinamų apskaitos ir teisės įmonių Lietuvoje: googleatsiliepimai.eureka.lt

Labai skiriamės nuo tradicinių apskaitos įmonių - dirbame tik nuotoliniu el. būdu, be popierių, daug kas automatizuota, smarkiai skiriasi požiūris į darbuotojus ir klientus.

Darbo pobūdis:

- Back office: bendravimo su klientais akis į akį nėra.
- Darbas su paprastomis el. sistemomis pagal aiškias instrukcijas bei malonus bendravimas su klientais telefonu ir el. paštu.
- Sutarčių užpildymas ir pasirašymo koordinavimas el. būdu.
- Įmonių paruošimas apskaitos vedimui el. būdu.
- Įmonių išėjimo, planų keitimo ir kt. administravimas el. būdu.
- Įmonių steigimas ir kitų smulkių teisinių paslaugų teikimas el. būdu. Suteikiame aiškias darbų atlikimo instrukcijas ir prireikus visapusišką pagalbą.
- Klientų mokėjimų ir skolų administravimas.
- Sąskaitų išrašymas ir gaunamų administravimas el. būdu.
- Kiti administraciniai darbai.
- Darbas pilną darbo dieną nuotoliniu būdu iš namų arba mūsų ofise Vilniaus centre prie Baltojo tilto.

Siūlome
- Esame ateities buhalterinių paslaugų įmonė, siūlome dalyvavimą elektroninės apskaitos atvedime į Lietuvą.
- Visus naujus darbuotojus dėmesingai apmokome ir vėliau teikiame visapusišką pagalbą.
- Mėgstame tvarką - turime aiškias daugumos darbų atlikimo instrukcijas ir darbo procesus.
- Konkurencingą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas. Mokame vienus didžiausių atlyginimų iš buhalterinių paslaugų įmonių.
- Galimybę kelti kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, kursuose ir seminaruose.
- Tobulėjimą, laisvę ir atsakomybę.
- Darbą be viršvalandžių draugiškoje ir dinamiškoje aplinkoje tarp savo srities profesionalų.
- Puikų, sutariantį kolektyvą.
- Neformalų bendravimą, dėmesį ir pagalbą.
- Karjeros galimybes.
- Visas sąlygas patogiai dirbti iš namų ir jaukią darbo vietą Vilniaus centre A. Goštauto g. 8, šalia Baltojo tilto.

Kita informacija:

Laukiame Jūsų trumpo motyvacinio laiško ir CV su nuotrauka el. paštu (rasite Eurekos tinklalapyje) arba per portalo sistemą. Jei siųsite tiesiogiai, el. paštu, prašome papildomai atsakykite į kelis klausimus:

- Kokios tavo savybės ir darbinė patirtis būtų naudingos šioje pozicijoje?
- Ar esi atsakinga ir tvarkinga? Prašau pagrįsk pavyzdžiais.
- Kiek gavai už egzaminus (valstybinius ar mokyklinius) baigiant mokyklą? Jei matematikos nelaikei, kokius turėjai pažymius už matematiką mokykloje ir aukštojoje mokykloje?

Dėl didelės kandidatų apimties, per 1-5 d.d. informuosime tik atrinktus kandidatus. Dėkojame už supratingumą.

Kontaktinis asmuo:
Andrius Tamašauskas
Eureka.lt

Reikalavimai
- Tvarkingumas, organizuotumas, loginis mąstymas.
- Gebėjimas be klaidų atlikti technines užduotis.
- Sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas.
- Paslaugumas, mandagumas.
- Gebėjimas ir noras maloniai bendrauti žodžiu ir raštu.
- Ieškome palaikančios (-io) inovacijas ir mėgstančios (-io) savo darbą komandos narės (-io).

Galioja nuo
2020-06-03

Galioja iki
2020-06-14