Pardavimų vadybininkas (-ė) Elektromobilių stotelės

darbo skelbimas
UAB „Solet Technics“

Solet Technics - saulės elektrinių ekspertai. Draugiška, visada patarianti komanda įrengia fotovoltines sistemas ir priemones elektrai iš atsinaujinančių energijos išteklių naudoti. Savo darbe remiamės aukščiausiais kokybės principais ir tikime, kad tik švari elektra yra mūsų planetos ateitis. Didžiuojamės, kad dirbdami savo darbą, galime palengvinti gyvenimą klientams ir pasirūpinti visų mūsų ateitimi.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• Greita reakcija į užklausas;
• Klientų konsultavimas - telefonu ir gyvai;
• Produkto išmanymas;
• Pasiūlymų ir sutarčių rengimas privatiems klientams, verslui ir viešosioms organizacijoms;
• Projekto įgyvendinimo kontrolė;
• Bendravimas su klientais po projekto įgyvendinimo.

Siūlome
• Tapti didžiausio energetinio pokyčio dalimi ir prie jo prisidėti;
• Motyvuojančią ir dinamišką darbo aplinką;
• Nuolatinį tobulėjimą ir geriausius mokymus;
• Karjeros galimybes ir puikias darbo sąlygas, fiksuotą darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų;
• Realizuoti savo stipriausias savybes kasdieninėje veikloje;
• Darbą su tokiais Pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomais prekių ženklais kaip ABB, HUAWEI, SOLET ir kitais.

Reikalavimai
• Atidumas detalėms;
• Domėjimasis EV rinka;
• Aiškūs komunikacijos įgūdžiai žodžiu ir raštu;
• Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
• Kompiuterinis raštingumas, vairuotojo pažymėjimas;
• Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios;
• Pardavimų, klientų aptarnavimo, renginių organizavimo patirtis - didelis privalumas.

Galioja nuo
2020-06-03

Galioja iki
2020-07-01