TIEKIMO GRANDINĖS VERSLO SISTEMŲ ANALITIKAS (-Ė)

darbo skelbimas
UAB „MAXIMA LT“

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
-Tiekimo grandinės verslo sistemų funkcionalumo vystymas;
-Sistemų vystymo poreikio formavimas ir surinkimas iš naudotojų;
-Funkcionalumo kokybinė analizė, efektyvumo didinimas, procesų automatizavimas;
-Verslo sistemų nustatymų koregavimas, testavimas, naujų funkcijų diegimas;
-Tiekimo grandinės verslo sistemų pakeitimo planavimas ir užsakymas.

Siūlome
-Darbą savo srities profesionalų komandoje;
-Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
-Tarptautinės karjeros galimybes;
-Privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.

Reikalavimai
-Tiekimo grandinės procesų išmanymas;
-Darbo patirtis verslo sistemų vystyme;
-Aukštasis universitetinis išsilavinimas (logistikos valdymo, ekonometrijos srityje būtų privalumas);
-Analitinio darbo patirtis, privalumas - transporto/logistikos srityje;
-Geros anglų kalbos žinios;
-Puikūs darbo MS office įrankiais įgūdžiai;
-Strateginis mąstymas, gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją, noras tobulėti.

Galioja nuo
2020-06-03

Galioja iki
2020-06-15