GAMYBOS ĮRENGINIŲ TECHNIKAS

darbo skelbimas
UAB „LITHUTEC“

UAB "Lithutec" dinamiška ir ir auganti gamybinė įmonė, atliekanti elektronikos komponentų ir elektroninės įrangos gamybą, kabelių ir modulių surinkimą. Įmonė veiklą pradėjo 2012-aisias metais nuo 5 darbuotojų ir šiuo metų įmonėje dirba 120 darbuotojų.

Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame prisijungti prie vis didėjančios mūsų komandos.

www.lithutec.lt

Tel. nr.: 846 430393; 8 69996606
Adresas ; Pramonės g. 8 , Klaipėda

Miestas
Klaipėda

Darbo pobūdis
- Pramoninės laidų apdirbimo įrangos (laidų nuizoliavimo, markiravimo, antgalių ir kontaktų užspaudimo ir kt.) priežiūra, gedimų šalinimas, užtikrinant saugų įrengimų darbą bei stabilią kokybiškų produktų gamybą;
- Įrenginių profilaktiniai patikrinimai, dokumentacijos pildymas;
- Įmonės inžinerinių sistemų priežiūra bei remontas;
- Kitos užduotys techninio darbuotojo atsakomybės ribose.

Siūlome
-Dinamišką, kupiną iššūkių darbą stabilioje, nuolat augančioje įmonėje;
-Asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus darbo vietoje;
-Visas darbui reikalingas priemones ir įrankius;
-Visas socialinės garantijas, konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų, kvalifikacijos ir patirties;
-Geras darbo sąlygas;

Reikalavimai
- ELEKTROTECHNINIS išsilavinimas (elektronika, mechanika, elektrotechnika, automatika, gali būti ir paskutinių kursų studentai)
- turi darbo patirties įrenginių priežiūros ir remonto srityje (privalumas)
- Darbo kompiuteriu įgūdžių (MS Office, AutoCad , techninė braižyba privalumas)
- Geros anglų kalbos žinios (B3 ir aukščiau);
- Atsakingas požiūris į darbą;
- Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas;
- Gebėjimas greitai mokytis ir noras tobulėti;
- Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai, greitas reagavimas į iškilusias problemas.

Galioja nuo
2020-06-03

Galioja iki
2020-07-01