KOKYBĖS VADYBOS SPECIALISTAS (Ė)

darbo skelbimas
UAB „LITHUTEC“

UAB "Lithutec" dinamiška ir ir auganti gamybinė įmonė, atliekanti elektronikos komponentų ir elektroninės įrangos gamybą, kabelių ir modulių surinkimą. Įmonė veiklą pradėjo 2012-aisias metais nuo 5 darbuotojų ir šiuo metų įmonėje dirba 120 darbuotojų.

Mes plečiame savo veiklą ir kviečiame prisijungti prie vis didėjančios mūsų komandos.

Tel. nr.: 846 430 393; 8 69996606
www.lithutec.lt

Įmonės adresas ; Pramonės g. 8 , Klaipėda,
LEZ - Laisvoji ekonominė zona ,
iš Klaipėdos miesto patogus susisiekimas:
22B Senojo Panevėžio st. - LEZ (šiaurinis autobusas)
22 Jūrininkų - LEZ (1as pietinis autobusas)
Daugiau informacijos apie autobusu grafika galima rasti
https:// www.klaipedatransport.lt/

Miestas
Klaipėda

Darbo pobūdis
Kokybės procesų priežiūra, kontrolė;
Kokybės neatitikimų fiksavimas, operatyvus šalinimas ir sprendimų priėmimas;
Reikiamos dokumentacijos rengimas, ataskaitų pildymas;
Vadybos sistemų koordinavimas, įgyvendinimas;
Įsitraukimas į gamybos ir kokybės valdymo procesą bei jo tobulinimą;
Dalyvavimas audituose;
Darbuotojų saugos ir sveikatos ir kitų instrukcijų rengimas.

Siūlome
Geras darbo sąlygas;
Draugišką kolektyvą.
Palankus darbo grafikas, pasirinktinai:
6.00-15.00 val., 7.00-16.00 val. arba 8.00-17.00 val.;
Savaitgaliai ir šventinės dienos - laisvos;
Nuoseklūs apmokymai darbo vietoje;
Neterminuota darbo sutartis;
Socialinės garantijos ir laiku mokamas atlyginimas;

Reikalavimai
Aukštasis išsilavinimas (vadybos srityje);
ISO 9001 standarto reikalavimų išmanymas;
Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti darbus, efektyviai spręsti iškilusias problemas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Geros anglų kalbos žinios;
Savarankiškumas, iniciatyvumas, greita orientacija, kruopštumas;

Galioja nuo
2020-06-03

Galioja iki
2020-07-01