Montuotojas saulės elektrinių

darbo skelbimas
UAB „Elektrėnų statyba“

UAB „Elektrėnų statyba“ – tai atestuotų profesionalių ir patyrusių darbininkų komanda, kuri savo sėkmingą veiklą pradėjo 2002 m. Mūsų darbuotojai nuolat tobulinasi ir domisi naujovėmis. Bendrovės veiklos spektras apima statybos, renovacijos, saulės elektrinių montavimo darbus.

Miestas
Elektrėnai, Lentvaris, Vilnius

Darbo pobūdis
Saulės elektrinių montavimas ant šlaitinių ir plokščių stogų, antžeminių elektrinių įrengimas. Elektriko darbai montuojant inverterius, pajungiant automatiką, testuojant saulės elektrinių veikimą.

Siūlome
Darbą skirtingose Lietuvos vietose.
Kvalifikaciją ir atliktą darbą atitinkantį atlyginimą.
Visas darbui reikalingas priemones.
Apmokymus, atestacijas, seminarus.

Reikalavimai
Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingumas, gebėjimas bendrauti ir kasdien kūrybiškai spręsti nestandartines situacijas.
Pageidautina patirtis elektros instaliavimo darbuose. Atsakingas, sąžiningas žmogus.
Gebėjimas saugiai įrengti kopėčių ir pastolių sistemas, nuolat dirbti su privalomomis saugos priemonėmis - saugos diržais, šalmais, prisirišus virvėmis.
B kategorija būtų privalumas.

Galioja nuo
2020-06-03

Galioja iki
2020-07-03