Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

darbo skelbimas
Girteka įmonių grupė

Girteka Logistics - Europoje lyderiaujanti transporto ir logistikos kompanija, kurios sėkmės pagrindas yra 18.000+ žmonių komanda, dirbančių vadovaujantis LEAN vadybos metodika, nuolat tobulėjančių ir kasdien prisidedančių prie organizacijos nuoseklaus augimo. Tiesiogiai dirbdami su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais, rūpinamės kokybišku pervežimo procesu remdamiesi naujausiomis technologijomis, o mūsų pastangos buvo įvertintos Financial Times. Šiandien mes - vienas iš sparčiausiai augančių darbdavių Lietuvoje ir neketiname sustoti. Todėl esame parengę gausybę darbo pasiūlymų tiek profesionalams, tiek tik pradedantiems savo karjerą.

Draugaukime Facebook

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Kviečiame prisijungti Klientų aptarnavimo vadybininką (-ę) prie mūsų veržlios pardavimų komandos! Меs tikimės, kad tau yra svarbus kiekvienas klientas ir kad esi motyvuotas (-a) ir pasiryžęs (-usi) pasiekti geriausių rezultatų.

- Skyriaus dokumentacijos administravimas (lizingo, transporto priemonių, apskaitos ir kitų dokumentų tvarkymas)
- El. užklausų paskirstymas (persiuntimas atsakingiems asmenims arba atsakymų paruošimas)
- Sutarčių ruošimas
- Bendravimas su klientais telefonu ir el. paštu
- Pagalba pardavimų vadybininkams

Reikalavimai:

- Klientų aptarnavimo ar administracinio darbo patirtis
- Kruopštumas, atidumas detalėms, geri laiko planavimo įgūdžiai, savarankiškumas ir iniciatyvumas
- Geros Anglų žinios raštu ir žodžiu, Rusų kalbos žinojimas būtų privalumas
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word) ir patirtis dirbant su verslo valdymo sistemomis
- Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas

Įmonė siūlo:

- Čia puikios galimybės įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo
- Vidiniai ir išoriniai mokymai - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
- Siūlome karjerą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje!
- Mėnesinis atlyginimas (bruto) nuo 1260 iki 1650€. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Galioja nuo
2020-06-03

Galioja iki
2020-07-03