Praktika įmonėje BALTIC TRANSLINE!

darbo skelbimas
UAB „Baltic Transline“

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per 20 veiklos metų, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 1500 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Kėdainiuose.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
40% - savarankiško indėlio į darbą, noro mokytis ir tobulėti
30% - stebėjimo ir klausymosi
20% - kruopštaus darbo
10% - smagaus laiko su kolegomis.

Siūlome
• galimybę atlikti praktiką tavo pasirinktoje srityje (Transporto-logistika, Ekspedicija, Administracija, Marketingas, Buhalterija, Apskaita, Draudimai ir žalos, Kreditai ir skolos, Personalas, Pardavimai, Technikos skyrius)
• galimybę atlikti praktiką Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Kėdainiuose
• galimybę atlikti praktiką puse etato
• galimybę įsidarbinti (vidutiniškai 20 studentų per metus)
• tinkamą terpę lavinti užsienio kalbų žinias
• nuolatinę pagalbą ir palaikymą.

Reikalavimai
• esi motyvuotas (-a)
• atsakingai žiūri į darbą ir pavestas užduotis
• turi rusų ir anglų kalbų įgūdžius
• turintį galimybę įsidarbinti po praktikos.

Galioja nuo
2020-06-03

Galioja iki
2020-07-03