Metalo apdirbimo cecho meistras (-ė)

darbo skelbimas
UAB „Personalo valdymo sistemos“

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - viena iš moderniausių metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje, nuolatiniam darbui Vilniuje ieško metalo apdirbimo cecho meistro (-ės).

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Darbas naujomis metalo apdirbimo staklėmis ir jų priežiūra;
Metalo detalių virinimas pusautomačiu;
Suvirinimo proceso priežiūra;
Kokybės ir tikslumo užtikrinimas atsižvelgiant į reikalavimus, pateiktus brėžiniuose ir instrukcijose;
Baigtų gaminių kokybės užtikrinimas;
Darbas su technine dokumentacija (brėžinių skaitymas).

Siūlome
Įdomus ir dinamiškas darbas tradiciniu laiku, ne pamainomis;
Puikios darbo sąlygos ir visos darbui reikalingos priemonės;
Draugiška darbo atmosfera profesionalioje komandoje;
Karjeros galimybės;
Sklandus įvedimo į darbo funkcijas procesas, padedantis greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
Darbo patirtį ir kvalifikaciją atitinkantis konkurencingas atlyginimas bei motyvaciniai priedai.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Reikalavimai
Techninio išsilavinimo;
Suvirintojo, staklių operatoriaus darbo patirties gamybinėje įmonėje;
Tekintojo, frezuotojo darbo patirties;
Metalo apdirbimo procesų išmanymo;
Gero kompiuterinio raštingumo ir gebėjimo skaityti brėžinius;
Darbų saugos instrukcijų žinojimo ir jų laikymosi;
Atsakomybės už atliekamų darbų terminus ir kokybę;
Iniciatyvumo, organizuotumo ir atidumo detalėms;
Vairuotojo pažymėjimo (B kategorija).

Galioja nuo
2020-06-02

Galioja iki
2020-07-05