Suvirinimo darbų inžinierius (-ė)

darbo skelbimas
UAB „Iremas“

UAB „IREMAS“ įkurta 1998 metais, reorganizavus AB „ACHEMA“ remonto tarnybas. Įmonės šaknys siekia giliau: iki 1998 metų dirbome kaip AB „ACHEMA“ aptarnaujantis padalinys. Per tuos metus įgijome didelę patirtį montuodami ir remontuodami vienos stambiausių chemijos pramonės įmonės įrenginius. Jau virš 21 metų savarankiškai teikiame paslaugas stambiausioms Lietuvos pramonės įmonėms: AB „ORLEN LIETUVA“, AB „ACHEMA“, UAB „VILNIAUS ENERGIJA“, AB „KLASCO“.

Šiandien UAB „IREMAS“ priklauso vienam didžiausių Respublikos koncernų „ACHEMOS GRUPĖ“.

Miestas
Jonava

Darbo pobūdis
Suvirinimo procedūrų rengimas;
Suvirinimo darbų kontrolės vykdymas;
Darbininkų žinių tikrinimo programos rengimas.

Siūlome
Atsakingą darbą;
Laiku mokamą atlyginimą, papildomas socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas bei reikiamas priemones darbui;
Draugišką kolektyvą.
Plačias horizontalias ir vertikalias karjeros galimybes įmonių grupėje

Reikalavimai
• Turite aukštąjį išsilavinimą (pageidautina mechanikos inžinerijos arba pramonės inžinerijos ar panašioje srityje);
• Gebate paruošti, patvirtinti, suderinti potencialiai pavojingų įrenginių suvirinimo procedūrų aprašus (SPA);
• Gebate atlikti neardančios kontrolės darbus apžiūrimosios kontrolės (VT) defektoskopijos metodu;
• Gebate mokyti suvirintojus ir metalo pjaustytojus, kelti jų kvalifikaciją, tikrinti žinias, praktinius įgūdžius;
• Gebate įdiegti ir kontroliuoti kaip vykdomi valstybiniai ir bendrovės standartai bei norminiai aktai reglamentuojantys suvirinimą, diegti naujausius technologinius pasiekimus suvirinimo srityje.
• Gebate kontroliuoti, kad suvirinimo darbai būtų atliekami kokybiškai ir pagal sudarytą SPA;
• Turite patirties organizuoti ir vykdyti suvirinimo jungčių terminį apdorojimą;
• Gebate raiškiai reikšti mintis raštu ir žodžiu rusų arba anglų kalbomis;
• Gebate dirbti komandoje ir savarankiškai vykdyti suvirinimo darbų techninį vadovavimą;
• Esate iniciatyvus, įžvalgus, atsakingas, organizuotas, nuosekliai atliekate pavestas užduotis ir siekiantis nuolatinio tobulėjimo.

Galioja nuo
2020-03-28

Galioja iki
2020-04-27