Turinio kokybės specialistas (-ė)

darbo skelbimas
UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

Transcom – vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas. Transcom veikia 20-yje pasaulio šalių. Įmonė dirba su didžiausiomis įmonėmis/žinomiausiais prekiniais ženklais iš energetikos, finansų, logistikos, paslaugų, turizmo bei kitų sektorių. Transcom visame pasaulyje dirba daugiau nei 27 000 darbuotojų, kuriančių išskirtinę Klientų patirtį kasdien.
Daugiau apie kontaktų centrą bei atviras pozicijas: https://lt.transcom.com/lt/careers

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Šioje pozicijoje būsi atsakingas (-a) už internetinio puslapio turinio saugumą bei naudotojų priežiūrą. Turėsi užtikrinti, kad naudotojas vadovautųsi nustatytomis taisyklėmis, o gavęs (-usi) informacijos apie netinkamą elgesį arba neleistiną turinį, imtis atitinkamų veiksmų.

Startas - kovo 16 dieną!

Siūlome
-Gebėjimas greitai priimti sprendimus
-Pastabumas ir atidumas
-Anglų kalbos žinios (B1 lygis)
-Atsakingumas
-Galimybė dirbti slenkančiu grafiku, vakarais, skyrius veikia I - VII, nuo 07:00 iki 01:00 val.
-Noras mokytis ir tobulėti kartu su komanda

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Transcom Worldwide Vilnius personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Reikalavimai
-Galimybę augti kartu su vienu didžiausių naudotų daiktų pardavėju
-Įvadinius mokymus, kurių metu gausi visas darbui reikalingas žinias
-Darbą 0.75, 0.8 arba pilnu etatu
-Karjeros galimybes, 90% mūsų vadovų yra užaugę viduje!
-T:University - vidinę mokymų sistemą, kuri leis įgauti naujų žinių darbui ir asmeniniam tobulėjimui

Galioja nuo
2020-02-25

Galioja iki
2020-03-12