Biuro administratorius (-ė)

darbo skelbimas
UAB „Impuls LTU“

Esame didžiausias sveikatingumo klubų tinklas Lietuvoje. Mūsų tinklą sudaro 12 klubų visoje Lietuvoje, o iš viso „Impuls“ įmonių grupė valdo 30 sveikatingumo klubus Baltijos šalyse. Kiekvieną mėnesį klubuose sudega milijardai kalorijų, tūkstančiai žmonių įgyja geresnę savijautą, dailesnes kūno formas, didesnį pasitikėjimą savimi, pasirenka sveikesnę gyvenseną.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• Rengti, administruoti bei archyvuoti dokumentus (įsakymus, raštus, sutartis);
• Ieškoti, atsirinkti bei kontroliuoti tiekėjus;
• Kartu su personalo vadybininku organizuoti vidinius mokymus, įmonės renginius, atrankas, vidinę komunikaciją;
• Atlikti kasdienius personalo administravimo darbus;
• Konsultuoti, rūpintis bei teikti administracinę pagalbą įmonės darbuotojams;
• Kurti jaukią, tvarkingą biuro aplinką, pasitikti su šypsena svečius bei kolegas.

Siūlome
• Dinamišką ir iššūkių kupiną darbą;
• Draugišką ir sportišką kolektyvą;
• Prisidėti prie visuomenės sveikesnio gyvenimo būdo skatinimo;
• Kompetenciją atitinkantį, konkurencingą atlyginimą;
• Visus IMPULS privalumus ir geresnę fizinę formą.

Reikalavimai
• Turi ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį bendradarbiaujant su tiekėjais, derinant sutartis, rengiant raštus, rūpinantis kolegomis bei biuru;
• Gebi efektyviai planuoti ir susidėlioti prioritetus, greitai ir organizuotai atlikti daug smulkių darbų nepamirštant nei vieno iš jų;
• Turi gerus darbo su kompiuteriu įgūdžius, greitai perpranti naujas programas;
• Mėgsti dirbti komandoje bei rūpintis aplinkiniais.

Galioja nuo
2020-02-21

Galioja iki
2020-03-22