Verslo palaikymo specialistė (as)

darbo skelbimas
UAB „Omniva LT“

OMNIVA LT – Estijos pašto įmonių grupei priklausanti nuolat auganti kompanija, savo klientams siūlanti įvairias siuntinių pristatymo paslaugas, geriausiai atitinkančias klientų poreikius. Mūsų įmonė pristato klientų siuntas per kurjerius bei naudojant nuolat plečiamą paštomatų tinklą ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
E. komercija pasauliniu mastu auga sparčiai, o Lietuva užtikrintai vejasi kolegas iš Vakarų Europos ir JAV. OMNIVA – neatsiejama e. komercijos augimo dalis Lietuvoje. Mes siekiame ne tik pristatyti džiaugsmą mūsų privatiems klientams, bet ir pasitelkdami technologijas bei inovatyvias idėjas, transformuoti tradicinės logistikos rinką, turint tikslą tapti patikimu partneriu visiems e. komercijos rinkos dalyviams. Galime pasiūlyti ne tik siuntų pristatymo paslaugas, bet ir įvairiapusius sprendimus e. komercijos projektų vystymui: nuo mokėjimų surinkimo, integracinių sprendimų patogiam logistikos procesui valdyti iki pagalbos komunikacijos veiksmuose, siekiant pritraukti naujus vartotojus.

Dirbdami su klientais siekiame ne tik jiems padėti augti, tobulėti ir plėstis, bet ir užtikrinti sklandų bendradarbiavimo procesą. Todėl ieškome komandos pastiprinimo į mūsų Pardavimų ir marketingo skyrių – Verslo palaikymo specialisto.

Kandidatuok, jei tu džiaugsies būdama (s) atsakinga (s) už:
- Verslo ir privačių klientų sąskaitų-faktūrų išrašymą apskaitos programoje;
- Apskaitos programos operacijų koordinavimą;
- Skolininkų monitoringą, analizę;
- Bendravimą su klientais sąskaitų administravimo klausimais;
- Sąskaitų išklotinių pateikimą klientams;
- Asistavimą pardavimų komandai ruošiant verslo klientų bendradarbiavimo sutartis;
- Dokumentų sisteminimą ir archyvavimą;
- Korespondencijos siuntimą, administravimą.

Siūlome
- Turėsi nenutrūkstamas mokymosi bei tobulėjimo galimybes nuolat sparčiai augančioje ir besikeičiančioje tarptautinėje įmonėje!
- Be gerų darbo sąlygų, visų darbui skirtų priemonių, darbo krūvį bei rezultatus atitinkančio atlygio, siūlome jaunų bei visuomet padėti pasiruošusių kolegų būrį!
- Esame ambicingi ir atviri naujoms idėjoms, todėl skatiname ne tik pateikti , bet ir jas įgyvendinti. Tikime, kad tu ženkliai prisidėsi prie sparčiai augančių įmonės rezultatų!
- Kiekvieną dieną mūsų komanda pristato džiaugsmą visoje Lietuvoje – kviečiame būti to dalimi!

Tadas, Verslo klientų grupės vadovas

Reikalavimai
- Draugauji su skaičiais ir turi puikų loginį mąstymą;
- Sistemingai planuoji savo darbą, esi kruopšti (us), atsakinga (s) ir giliniesi į detales;
- Turi darbo su buhalterinėmis programomis patirties (Axapta - privalumas);
- Esi komunikabili (us) ir turi bendravimo su klientais įgūdžių;
- Niekada nepasiduoti ir visada ieškai išeities iš bet kokios situacijos;
- Esi komandos žaidėja (s) ir darbas su kitais tau yra privalumas;
- Esi pažengusi (ęs) Excel vartotoja (s);
- Turi gerus rašytinės ir šnekamosios anglų kalbos įgūdžius.

Galioja nuo
2020-02-21

Galioja iki
2020-03-22