Autoelektrikas

darbo skelbimas
UAB „Tokvila“

UAB „Tokvila“ yra pirmasis, didžiausio Japonijos automobilių gamintojo TOYOTA, pardavimo ir techninio aptarnavimo centras Lietuvoje.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Toyota automobilių diagnostika ir remontas

Siūlome
- dinamišką ir iššūkių kupiną darbą aukščiausius kokybės standartus keliančioje profesionalų komandoje;
- visas produktyviam darbui reikalingas priemones;
- profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes
- draugišką ir energingą atmosferą;
- visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį atrinktus kandidatus.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis UAB "Tokvila". Šie duomenys tvarkomi atrankos vykdymo tikslu iki atrankos proceso pabaigos ir saugomi 6 mėn. po atrankos pabaigos. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.tokvila.lt/lt/privatumo-politika .

Reikalavimai
- techninis išsilavinimas;
- autoelektriko - diagnostiko darbo patirtis;
- gebėjimas dirbti su techniniais dokumentais ir elektros įrangos schemomis;
- gera orientacija ir žinios dirbant diagnostinėmis programomis;
- noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje;
- vairuotojo pažymėjimas.

Naudingi įgūdžiai:
- Techninės literatūros skaitymas anglų kalba.

Galioja nuo
2020-02-21

Galioja iki
2020-02-28