Automobilio nuoma pavežėjo (-os) - taksi veiklai vykdyti

darbo skelbimas
UAB „Lestra“

Automobilių nuoma.
Pavežėjo (-os) darbas.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
Nuomojami automobiliai pavežėjo (-os) veiklai vykdyti.
Dėl išsamesnės informacijos skambinkite telefonu +37067861631, kiekvieną dieną, įskaitant ir savaitgalius. Arba pateikite savo CV ir mes su Jumis susisieksime.

Siūlome
Laisvą grafiką.
Nuolatinę 24/7 specialisto (budėtojo) pagalba, visais iškilusiais klausimais.
Tvarkingus automobilius nuo 2008 m. su automatine greičių dėže, bei dujų įranga.
Draudimą su keleivių pervežimu.
Visą reikalingą įrangą veiklai atlikti.
Padėsime paruošti reikiamus dokumentus.
Darba su individualia veikla, nuomos pagrindu.
Laiku atliekama servisą
Automobilis visuomet bus pas Jus, tad iki darbo vykti nereikės.

Reikalavimai
Nuolatinė automobilio priežiūra.
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
Atsakingumas.
Pareigingumas.
Sąžiningumas.

Galioja nuo
2020-02-17

Galioja iki
2020-03-18