Pardavimo vadybininkas(-ė) prancūzų kalba

darbo skelbimas
UAB „Interjero guru“

Septynerius metus sėkmingai medienos gaminiais prekiaujanti įmonė ieško pardavimo vadybininko(-ės) darbui su klientais Prancūzijoje, Belgijoje ir Šveicarijoje. Įmonės ofisas ir pardavimo salonas įsikūrę Belgijoje, o jūs dirbti galite iš namų ar iš bet kurios kitos pasaulio vietos!

Miestas
Darbas namuose

Darbo pobūdis
- medienos gaminių (pirčių, kubilų, kempingo namelių ir t.t.) pardavimas Prancūzijos, Belgijos, Šveicarijos ir kt. rinkose)
- bendravimas su įmonės klientais prancūzų kalba (pagrinde raštu)
- komercinių pasiūlymų ruošimas
- naujų klientų paieška
- reklaminių skelbimų rašymas ir talpinimas skelbimų portaluose ir socialiniuose tinkluose
- įmonės interneto svetainės atnaujimas, informacijos apie gaminius talpinimas
- naudojimo instrukcijų ir kitos dokumentacijos vertimas į prancūzų kalbą

Siūlome
- lankstų darbo grafiką
- galimybę dirbti ne visą darbo dieną
- dinamišką, atsakingą darbą
- motyvuojančią darbo apmokėjimo sistemą
- asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes

Reikalavimai
- puiki prancūzų kalba (raštu ir žodžiu)
- sugebėjimas dirbti savarankiškai ir greitai mokytis
- iniciatyvumas, komunikabilumas ir krupštumas
- atsakomybės jausmas ir orientavimasis į rezultatus

Privalumai:
- vertėjavimo raštu ar žodžiu patirtis
- patirtis pardavimų ar klientų aptarnavimo srityje
- olandų ir/ar anglų kalbos mokėjimas
- inžinerinis mąstymas, techninių dalykų išmanymas
- IT ar web dizaino išmanymas
- mokėjimas dirbti Photoshop.

Galioja nuo
2020-02-17

Galioja iki
2020-02-24