Pardavimų vadybininkas (-ė) (Kupiškis, Utena, Zarasai, Anykščiai, Rokiškis)

darbo skelbimas
DOJUS įmonių grupė

„DOJUS agro“ - tai įmonė, atstovaujanti didžiausią pasaulyje žemės ūkio mašinų gamintoją „John Deere“ Lietuvoje, Baltarusijoje, Kaliningrado srityje ir Latvijoje.

Miestas
Rokiškis, Kupiškis, Utena

Darbo pobūdis
*Aktyvūs žemės ūkio technikos pardavimai Rokiškio, Zarasų, Utenos, Anykščių ir Kupiškio rajonuose;
*Naujų klientų paieška;

Siūlome
* Įdomų darbą pažangioje, nuolat augančioje
įmonėje;
* Darbą su inovatyviais produktais;
* Draugišką kolektyvą, jaukią, komfortišką darbo
aplinką;
* Mokymus, profesinio augimo galimybes.

Reikalavimai
* Aukštasis techninis/vadybinis išsilavinimas;
* Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje (techninis
produktas - privalumas);
* Komunikabilumas, iniciatyvumas, organizuotumas;
* Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office aplinkoje);
* Anglų k., rusų k. mokėjimas - privalumas;
* Vairuotojo pažymėjimas B kat. (TR kat. - privalumas).

Galioja nuo
2020-02-17

Galioja iki
2020-03-18