Produktų grupės inžinierius (-ė) (Tikslioji žemdirbystė)

darbo skelbimas
DOJUS įmonių grupė

„DOJUS agro“ - tai įmonė, atstovaujanti didžiausią pasaulyje žemės ūkio mašinų gamintoją „John Deere“ Lietuvoje, Baltarusijoje, Kaliningrado srityje ir Latvijoje.

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
- Tiksliosios žemdirbystės produktų įvedimas, valdymas ir palaikymas;
- Atsargų formavimas ir palaikymas;
- Tiksliosios žemdirbystės sistemų ir procesų kūrimas bei tobulinimas.

Siūlome
- Iššūkius;
- Mokymus;
- Karjeros galimybes;
- Galimybę būti dinamiško ir draugiško kolektyvo dalimi;
- Konkurencingą atlyginimą, priedus priklausančius nuo rezultatų.

Reikalavimai
- Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
- Žemės ūkio technikos specifikos išmanymas;
- Patirtis techninių produktų vystyme bei ir atsargų valdyme;
- Stiprūs analitiniai įgūdžiai;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Komunikabilumas, aktyvumas;

Galioja nuo
2020-02-17

Galioja iki
2020-03-18