SISTEMŲ INŽINIERIUS (-Ė)

darbo skelbimas
UAB „Philip Morris Lietuva“

JOIN A GLOBAL LEADER

PMI is the world’s leading international tobacco company, with six of the world's top 15 international brands and products sold in more than 180 markets. In addition to the manufacture and sale of cigarettes, including the number one global cigarette brand, and other tobacco products, PMI is engaged in the development and commercialization of Reduced-Risk Products (“RRPs”). RRPs is the term PMI uses to refer to products with the potential to reduce individual risk in comparison to smoking cigarettes. Through multidisciplinary capabilities in product development, state-of-the-art facilities, and scientific substantiation, PMI aims to provide an RRP portfolio of broad spectrum. For more information, see http://www.pmi.com/ and www.pmiscience.com

Miestas
Klaipėda

Darbo pobūdis
- HW / SW gamybos kontrolės sistemų projektavimą, programavimą, jų patikimumo ir efektyvumo užtikrinimą;
- problemų susijusių su gamybos valdymo sistemomis sprendimą;
- vidinių darbuotojų mokymą, siekiant pagerinti jų techninius įgūdžius ir darbų saugą;
- pagalbą taisant sudėtingus elektronikos gedimus;
- informacijos ruošimą naujiems inžinerinių sistemų projektams ir prisidėjimą juos įgyvendinant;

Siūlome
- įdomų ir sudėtingą darbą dinamiškoje profesionalų komandoje;
- galimybę patobulinti turimus įgūdžius ir gauti naujos patirties elektronikos ir automatikos srityse, dirbant su šiuolaikinėmis gamybos mašinomis;
- galimybę tobulėti ir dalyvauti įvairiuose mokymuose;
- gyvybės ir nelaimingų atsitikimų draudimą, papildomą kaupimą pensijai;
- sporto, sveikatingumo ir asmeninio tobulėjimo veiklos kompensavimą;
- kasmetinę atostogų priemoką;

Reikalavimai
- išsilavinimo elektronikos ar automatikos srityje;
- profesinės patirties pramoninėje aplinkoje, susijusios su elektronika ar automatika;
- žinių apie pramoninių PLC valdiklių ir pramoninių tinklų naudojimą;
- gebėjimo laisvai bendrauti ir skaityti lietuvių ir anglų kalbomis;
- techninės dokumentacijos supratimo ir analizavimo;
- komunikabilumo ir bendradarbiavimo dalinantis patirtimi;
- gebėjimo analizuoti ir efektyviai spręsti iškilusias problemas;

Galioja nuo
2020-01-28

Galioja iki
2020-02-27