CNC STAKLIŲ OPERATORIUS (-Ė)

darbo skelbimas
UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“

Contactus klientė - teikia baldų, jų komponentų gamybos ir baldų apmušalų bei kitų tekstilės gaminių siuvimo paslaugas.

Miestas
Kaunas, Jonava

Darbo pobūdis
• Darbas su CNC staklėmis bei jų reguliavimas;
• Kitų įmonėje esančių staklių reguliavimas;
• Darbas su projektavimo programomis;
• Brėžinių skaitymas;
• Darbo vietą – Žeimiuose, Jonavos r. sav..

Siūlome
• Visas socialines garantijas ir stabiliai mokamą darbo užmokestį;
• Darbo grafiką: 8:00 - 16:30 val., 5 d. d. per savaitę;
• Atlyginimą po bandomojo laikotarpio didėjanti suteikiant priedą už darbo kokybę, produktyvumą;
• Transportą į/iš darbo jei gyvenate Kaune;
• Esant keliems lygiaverčiams kandidatams, pirmumą teikiame asmenims su negalia, jeigu neįgalumo išvadoje dėl darbo pobūdžio sąlygų leidžiama dirbti siūlomą darbą.

Reikalavimai
• Išsilavinimas techninis arba medienos apdirbimo srityje;
• Projektavimo programų pradmenys;
• Dviejų metų darbo patirtis dirbant su CNC staklėmis;
• Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija;
• SVARBU - darbuotojas turi galėti dirbti pagal pareigybės rizikos veiksnius;
• Staliaus staklininko pažymėjimas.

Galioja nuo
2020-01-28

Galioja iki
2020-02-27