Apskaitininkas (-ė)

darbo skelbimas
Atranka360

Atranka360 – esame viena didžiausių ir moderniausių personalo atrankų kompanijų Lietuvoje.

Ieškote darbo? Darbuotojo? Profesinės krypties? Galime padėti!

Personalo paieška ir atranka;
Karjeros konsultacijos;
Profesinis orientavimas;
Psichologijos mokykla;
Testai online.

SUSISIEKIME!
Tapkite Facebook draugais: https://www.facebook.com/antranka360
bei gaukite naujienas apie laisvas darbo vietas LinkedIn:

Kontaktiniai asmenys:
Giedrė - 8 690 33360

Miestas
Klaipėda

Darbo pobūdis
Esame jūrinių, oro ir sausumos pervežimų operatorius, nepriklausomai dirbantis su pasauliniais jūrinių laivų operatoriais bei oro transporto bendrovėmis. Teikiame šiuolaikinius transporto sprendimus savo klientams. Savo srityje užimame pirmaujančias pozicijas Lietuvoje! Augame ir plečiamės, todėl į naujai kuriamą darbo poziciją kviečiame APSKAITININKĄ (-Ę)!

Būsite atsakingi už:
- Buhalterinės apskaitos dokumentų tvarkymą;
- Pirminių buhalterinių dokumentų apskaitą;
- Dalį biuro administravimo funkcijų;
- Operatyvų tiesioginio vadovo pavestų darbų vykdymą;
- Įsakymų rašymą, tabelių sudarymą, pirkimo/ pardavimo dokumentų apskaitą.

Siūlome
- Atsakingą darbą inovatyvioje, iššūkių nebijančioje įmonėje;
- Profesionalių ir bendradarbiaujančių vadovų palaikymą;
- Entuziastingą ir draugišką kolektyvą;
- Sąžiningą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
- Visas reikalingas darbui priemones.

“Visi klausimai šioje įmonėje sprendžiami tik konstruktyviu dialogu! Kandidatuokite, jei vertinate nuoširdžius bei pasitikėjimu paremtus darbo santykius!”

Reikalavimai
- Turite sėkmingą apskaitininko (-ės) patirtį;
- Prisiimate atsakomybę ir įsitraukiate į darbinių problemų sprendimą;
- Turite strateginį mąstymą, gebėjimą rinkti, struktūruoti bei analizuoti informaciją;
- Esate pozityvi, dalykiška ir paslaugi asmenybė;
- Mėgstate savo darbą ir siekiate dirbti kompanijoje, kurioje kiekvienas darbuotojas yra vertinamas.

Galioja nuo
2020-01-28

Galioja iki
2020-02-27