VADOVO ASISTENTAS (-Ė) SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖJE

darbo skelbimas
UAB Emplonet

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris.

Emplonet teikia aukščiausios kokybės personalo atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
- Personalo atrankos bei jos procesų valdymas, dokumentacijos administravimas;
- Personalo mokymų ir motyvacinės sistemos koordinavimas;
- Profesionalios klientų aptarnavimo etikos užtikrinimas;
- Bendro, komandinio rezultato siekimas;
- Kitos vadovo pavestos užduotys.

Siūlome
- Darbas lanksčiu, slenkančiu darbo grafiku.
- Visas efektyviam darbui reikalingas priemones;
- Galimybę dirbti tarptautinėje įmonėje;
- Atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje įmonėje;

Reikalavimai
- Komandinio darbo mažmeninėje prekyboje patirtis;
- Personalo valdymo įgūdžiai;
- Organizaciniai, planavimo ir prioritetų paskirstymo įgūdžiai;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- Atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, pozityvus mąstymas.

Galioja nuo
2020-01-28

Galioja iki
2020-02-26