FUTBOLO AIKŠČIŲ VEJOS SODINIMO MAŠINOS OPERATORIAUS-MECHANIKO (Europos šalys ir Skandinavija)

darbo skelbimas
PERSONALO AKADEMIJA

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) klientė – Šveicarijos kompanija GrassMax systems Sàrl, įmonė, kuri pasaulio futbolo federacijoms teikia futbolo aikščių, stadionų žolės vejų ir dirbtinių dangų padengimą, renovaciją bei priežiūrą.

Pasaulinio lygio savo srities eksperto vardą pelniusiai kompanijai darbui Europos šalyse ieškome

Miestas
Vilnius

Darbo pobūdis
• Futbolo klubų aikščių ir stadionų (UEFA Champions League) vejos sodinimo mašinos valdymas Ispanijoje, Italijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje, Vokietijoje ir Skandinavijos šalyse;
• Mašinos bendros techninės priežiūros vykdymas;

! Nuoroda į mašinos veikimą http://www.grassmax.com/hybrid-stitching (nukopijuoti į naršyklę peržiūrai).

Siūlome
• 2400-3000 eurų/mėn. neto atlyginimą;
• Priedus už darbo normų viršijimą;
• Stabilų darbą (neterminuota darbo sutartis) ir visas socialines garantijas;
• Nemokamą apgyvendinimą, maitinimą, kelionių išlaidų apmokėjimą ir draudimą;
• Visas Europos Sąjungos įstatymų mokesčių ir socialinio draudimo garantijas.

Reikalavimai
• Patirtis, valdant įvairią savaeigę techniką;
• Mechaninių sistemų, hidraulikos ir pneumatikos veikimo išmanymas - didelis privalumas;
• Anglų kalbos žodžiu mokėjimas vidutiniu lygiu.

Galioja nuo
2020-01-22

Galioja iki
2020-02-21