Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (vokiečių k.)

darbo skelbimas
UAB „AURIKA“

UAB "Aurika"- yra kūrybingų, ambicingų ir patyrusių spaudos ekspertų komanda. 27-ąjį įmonės gimtadienį šventė 400 darbuotojų. Apie ketvirtadalis jų kartu dirba daugiau kaip 10 metų - dalinasi patirtimi su kolegomis ir pirkėjais, vysto naujus projektus ir rinkas, nuolat mokosi ir lavina įgūdžius. Tai leidžia bendrovei pelnyti Lietuvos ir Europos pirkėjų pasitikėjimą, siekti ambicingų tikslų, kurti saugią aplinką verslo partneriams ir įmonės darbuotojams.

Apsilankykite www.aurika.lt

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
- Esamų įmonės klientų (B2B) Vokietijos rinkoje aptarnavimas;
- Klientų užsakymų valdymas ir administravimas;
- Bendradarbiavimas su kolegomis ir klientais sprendžiant kasdienines situacijas;
- Klientų kasdieninių poreikių analizė, konsultavimas telefonu, e-paštu ir kt;
- Pastovaus ryšio su klientais palaikymas;

Siūlome
Galimybių ir iššūkių kupiną darbą inovatyvioje ir rinkoje pirmaujančioje įmonėje.
Vakarų standartus atitinkančią darbo aplinką ir profesionalų komandą.

Reikalavimai
- Labai geros vokiečių žinios raštu ir žodžiu;
- Sėkminga panašaus darbo patirtis;
- Geros angų, rusų k. žinios (privalumas);
- Aukštasis išsilavinimas (privalumas);
- Orientacija į klientą, įtaigumas, atkaklumas ir atsakingumas;
- Puikūs bendravimo ir klientų aptarnavimo įgūdžiai;
- Gebėjimas tiek komandoje, tiek ir savarankiškai organizuoti savo veiklą;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office paketas).

Galioja nuo
2020-01-22

Galioja iki
2020-02-21