Turizmo vadybininkas (-ė)

darbo skelbimas
MB „Tavo gidas“

Kelionių agentūra

Miestas
Kaunas

Darbo pobūdis
Kelionių organizavimas ir pardavimai;
Klientų konsultavimas, darbas su esamais ir naujais klientais;
Pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
Tinklalapio administravimas;
Draudimo, vizų išdavimo, darbo užsienyje programų, mokesčių grąžinimo paslaugų teikimas;
Specializuotų prekių kelionėms pardavimas;
Dalyvavimas projektinėse veiklose;
Reklaminių akcijų planavimas ir jų vykdymo organizavimas.

Siūlome
Stabilų atlyginimą ir motyvacinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
geras darbo ir profesinio tobulėjimo sąlygas;
galimybes mokytis;
galimybes keliauti;
pilną etatą.

Reikalavimai
Aukštasis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis kelionių agentūroje;
Geros anglų kalbos žinios;
Kompiuterinis raštingumas, patirtis dirbant su dizaino programomis - privalumas;
Geri bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai;
Savarankiškumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą;
Noras mokytis ir tobulėti.

Galioja nuo
2020-01-22

Galioja iki
2020-01-29